czwartek, 9 lutego 2017

NA RATUNEK !!!

Witajcie
Dziś nie będzie o książkach .Choć nowe wpisy się wkrótce pojawia.Leżą  i dojrzewają .
Dziś moi drodzy będzie o wierze i nadziei, o miłości i cierpieniu .O sile walki i ludzkiej dobroci .I o tej zupełnie złej stronie medalu .

Od jakiegoś tygodnia ,sledze na Fb ,pewne wydarzenie , dotyczy pewnej rodziny .
Czytam wpisy i komentarze .Są chwile kiedy popłynie łezka ,ale i takie gdzie szlak człowieka trafia z miejsca.Bo jak można pisać coś ,co nie mieści się w ramach przyzwoitości ,ba ,człowieczeństwa?
Nie wiem jakim człowiekiem trzeba być ,żeby życzyć zle , rzygać jadem w stronę ludzi  ,mącić i poddawać w wątpliwość . Odbierać w pewien sposób wolę walki tym , którzy bez niej upadną , nie wstaną?
Sprawa mianowicie dotyczy Pana Irka z  nowotworem nerki .tutaj znajdziecie więcej informacji.
.https://www.facebook.com/groups/636692173173857/?fref=ts
Zona Pana Irka walczy jak lwica , ale zapewniam Was sama nie da rady . Nawet silni i twardzi maja chwile zwątpienia i upadają na duchu . Pan Irek w chwilach zwątpienia i bólu ma  ukochaną żonę i matkę swoich dzieci .A kogo ma Ona , kiedy braknie sił? Nie może liczyć na pomoc państwa i lekarzy ,bo ci pierwsi maja to w dupie ,a  drudzy stoją bezradni ,Więc wstaje dziennie rano i rozpoczyna bój z systemem, z chorobą męża ,i lejącym się hejtem .Obrzydliwe.
Smutny jest tez inny fakt .W Polsce , na największą pomoc w walce z rakiem mogą najbardziej liczyć dzieciaki ,matki dzieciaków.Ale drodzy Państwo nie zapominajmy ,że są też mężowie ,ojcowie i synowie .To, że przypisuje im się miano tych twardych ,silnych i tych którzy powinni chronić, nie oznacza, że mamy przechodzić obojętnie obok ich cierpienia i choroby bo to faceci .Ale Ci Faceci to świetni mężowie i fantastyczni ojcowie,i też potrzebują pomocy .
CI ŚWIETNI I FANTASTYCZNI FACECI CHCĄ ŻYĆ I NAS CHRONIĆ !
Dlatego żona Pana Irka organizuje zbiórki pieniędzy ,udało im się dostać do interwencji ,walczy na Fb prosząc o wsparcie finansowe ,które pomoże w ratowaniu jej męża .Skoro nasz kochany NFZ uważa ,że ten człowiek nie ma prawa do leków refundowanych ,to My pokażmy, że mamy wielkie serca i jesteśmy wstanie wesprzeć ,a możliwości jest sporo .Można przekazywać fanty na aukcje - książki ,rękodzieło ,kosmetyki ,itp.każda rzecz jest ważna która pomoże zdobyć pieniądze na leczenie ,można wpłacić pieniążki na konto lub pamiętać o przekazaniu 1% przy rozliczeniu rocznym.Jest tyle sposobów, że każdy znajdzie coś na miarę swoich możliwości .Dla Nas to tak nie wiele ,dla nich to nadzieja ,światełko w tunelu .

                                                                  POMÓŻMY
                                                           DOBRO POWRACA

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1886089834955133&set=gm.733722840137456&type=3&theater


2 komentarze:

  1. Dziękuję z całego serca <3 w imieniu swoim i męża. To trudna walka, jednak z całą armią Aniołów - Was Anioły- będzie wygrana.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Głowa do góry .Nie jesteście sami.<3

      Usuń